Finnair Holidays

Lennud, hotell ja kolmekordsed Finnair Plusi punktid – kõik ühest kohast.

Finnair Holidays pakub võimalust reisida kõige huvitavamatesse sihtkohtadesse maailmas. Viime teid tegevuse keskmesse. Olge oma unistuste reisikogemuseks valmis, olenemata sellest, kas teie sihtkoht on Fidži, Puerto Rico või ehk hoopis Kyoto. Teid ootab elu parim seiklus!

Finnair Holidays on lihtne võimalus broneerida ühest kohast nii lend, hotell kui ka ainulaadsed kogemused. Valige olemasolev kombinatsioon või pange ise oma reis kokku. Meie eesmärk on pakkuda teile unustamatut kogemust.

Saate iga Finnair Holidaysi reisi peale kulutatud euro eest kolm Finnair Plusi taseme- ja preemiapunkti. Lisaks teenite lendude pealt Finnair Plusi punkte nagu tavaliselt. Punkte saate kasutada edasiste reiside või teiste soodustuste jaoks. Tulevikus teenite iga ostetud Finnair Holidaysi reisi pealt ka Finnair Plusi punkte.

Kolm põhjust, miks valida Finnair Holidays

Intrigeerivad sihtkohad

Kolmekordsed Finnair Plusi punktid

Lennud, hotell ja kolmekordsed Finnair Plusi punktid – kõik ühest kohast.

* Madalaim hind on võetud 10-kuulisest perioodist ning see hõlmab lennupileteid ja majutust ühises kaheinimese toas vähemalt kaheks ööks Euroopa ja Lähis-Ida sihtkohtade puhul ning vähemalt neljaks ööks Aasia, Põhja-Ameerika ja Kariibi mere sihtkohtade puhul, aga ei hõlma ekskursioone. Kõik Finnair Holidaysi lennupiletid hõlmavad ühte registreeritud pagasiühikut max kaaluga 23 kg ja ühte käsipagasiühikut max kaaluga 8 kg. Lisateavet Finnairi lendudele lubatud pagasi kohta leiate veebilehelt www.finnair.com/ee/et/information-services/baggage.