Search and book Helsinki to Riga flights

Flight from
HEL,
Flight to
RIX,
Passengers
1 adult
Travel class
All classes
Departure date
Return date
Prices from

Popular flights and flight offers from Helsinki to Riga

HEL – RIX
Helsinki - Riga
Mon 8 Mar 2021 – Mon 15 Mar 2021
From
€108
HEL – RIX
Helsinki - Riga
Mon 15 Feb 2021 – Thu 18 Feb 2021
From
€108
HEL – RIX
Helsinki - Riga
Thu 4 Mar 2021 – Thu 11 Mar 2021
From
€108
HEL – RIX
Helsinki - Riga
Thu 18 Mar 2021 – Mon 22 Mar 2021
From
€108
HEL – RIX
Helsinki - Riga
Thu 11 Feb 2021 – Mon 15 Feb 2021
From
€108
HEL – RIX
Helsinki - Riga
Mon 22 Mar 2021 – Mon 29 Mar 2021
From
€108

Finnair lentää välillä Helsinki - Riika vaivattomasti ja edullisesti. Finnairin laivasto on yksi Euroopan nykyaikaisimmista, millä lento kohteeseen Riika on elämys.

Finnairilla lennät kohteeseen Riika nopeaa reittiä Helsingistä Helsinki-Vantaan lentokentältä, missä palvelut ja reittiyhteydet ovat erinomaiset. Helsinki-Vantaalta lennämme suoraan 17 suurkaupunkiin Aasiassa ja yli 70 kohteeseen Euroopassa. Lähde nauttimaan kohteesta Riika sinivalkoisin siivin ja varaa Helsinki–Riika lennot jo tänään.

Our cheapest flights from Helsinki to Riga

HEL – RIX
Helsinki - Riga
Mon 8 Mar 2021 – Mon 15 Mar 2021
From
€108
Book now
HEL – RIX
Helsinki - Riga
Mon 15 Feb 2021 – Thu 18 Feb 2021
From
€108
Book now
HEL – RIX
Helsinki - Riga
Thu 4 Mar 2021 – Thu 11 Mar 2021
From
€108
Book now
HEL – RIX
Helsinki - Riga
Thu 18 Mar 2021 – Mon 22 Mar 2021
From
€108
Book now

Popular routes and flight deals