Search and book Helsinki to Manchester flights

Flight from
HEL,
Flight to
MAN,
Passengers
1 adult
Travel class
Economy
Departure date
Return date
Prices from

Popular flights and flight offers from Helsinki to Manchester

HEL – MAN
Helsinki - Manchester
Sun 12 Jul 2020 – Sun 19 Jul 2020
From
€266
HEL – MAN
Helsinki - Manchester
Thu 16 Jul 2020 – Sun 19 Jul 2020
From
€266
HEL – MAN
Helsinki - Manchester
Sun 19 Jul 2020 – Thu 23 Jul 2020
From
€266
HEL – MAN
Helsinki - Manchester
Thu 23 Jul 2020 – Sun 26 Jul 2020
From
€311
HEL – MAN
Helsinki - Manchester
Sun 26 Jul 2020 – Wed 5 Aug 2020
From
€311
HEL – MAN
Helsinki - Manchester
Thu 30 Jul 2020 – Wed 5 Aug 2020
From
€246

Finnair lentää välillä Helsinki - Manchester vaivattomasti ja edullisesti. Finnairin laivasto on yksi Euroopan nykyaikaisimmista, millä lento kohteeseen Manchester on elämys.

Finnairilla lennät kohteeseen Manchester nopeaa reittiä Helsingistä Helsinki-Vantaan lentokentältä, missä palvelut ja reittiyhteydet ovat erinomaiset. Helsinki-Vantaalta lennämme suoraan 17 suurkaupunkiin Aasiassa ja yli 70 kohteeseen Euroopassa. Lähde nauttimaan kohteesta Manchester sinivalkoisin siivin ja varaa Helsinki–Manchester lennot jo tänään.

Our cheapest flights from Helsinki to Manchester

HEL – MAN
Helsinki - Manchester
Wed 9 Sep 2020 – Sat 12 Sep 2020
From
€226
Book now
HEL – MAN
Helsinki - Manchester
Sat 5 Sep 2020 – Wed 9 Sep 2020
From
€226
Book now
HEL – MAN
Helsinki - Manchester
Thu 3 Sep 2020 – Tue 8 Sep 2020
From
€226
Book now
HEL – MAN
Helsinki - Manchester
Mon 31 Aug 2020 – Sun 6 Sep 2020
From
€226
Book now

Popular routes and flight deals