Search and book Helsinki to Athens flights

Flight from
HEL,
Flight to
ATH,
Passengers
1 adult
Travel class
Economy
Departure date
Return date
Prices from

Popular flights and flight offers from Helsinki to Athens

HEL – ATH
Helsinki - Athens
Wed 15 Jul 2020 – Mon 20 Jul 2020
From
€1,424
HEL – ATH
Helsinki - Athens
Sun 19 Jul 2020 – Wed 22 Jul 2020
From
€989
HEL – ATH
Helsinki - Athens
Mon 20 Jul 2020 – Mon 27 Jul 2020
From
€764
HEL – ATH
Helsinki - Athens
Wed 22 Jul 2020 – Mon 27 Jul 2020
From
€764
HEL – ATH
Helsinki - Athens
Thu 23 Jul 2020 – Mon 27 Jul 2020
From
€1,424
HEL – ATH
Helsinki - Athens
Fri 24 Jul 2020 – Mon 27 Jul 2020
From
€1,027

Finnair lentää välillä Helsinki - Ateena vaivattomasti ja edullisesti. Finnairin laivasto on yksi Euroopan nykyaikaisimmista, millä lento kohteeseen Ateena on elämys.

Finnairilla lennät kohteeseen Ateena nopeaa reittiä Helsingistä Helsinki-Vantaan lentokentältä, missä palvelut ja reittiyhteydet ovat erinomaiset. Helsinki-Vantaalta lennämme suoraan 17 suurkaupunkiin Aasiassa ja yli 70 kohteeseen Euroopassa. Lähde nauttimaan kohteesta Ateena sinivalkoisin siivin ja varaa Helsinki–Ateena lennot jo tänään.

Our cheapest flights from Helsinki to Athens

HEL – ATH
Helsinki - Athens
Wed 2 Sep 2020 – Sat 12 Sep 2020
From
€555
Book now
HEL – ATH
Helsinki - Athens
Tue 1 Sep 2020 – Tue 8 Sep 2020
From
€556
Book now
HEL – ATH
Helsinki - Athens
Mon 31 Aug 2020 – Tue 8 Sep 2020
From
€556
Book now
HEL – ATH
Helsinki - Athens
Sun 6 Sep 2020 – Sat 12 Sep 2020
From
€572
Book now

Popular routes and flight deals