Search and book Helsinki to London flights

Your journey starts here

Round-trip price per adult from

Popular flights and flight offers from Helsinki to London

HEL – LHR
Helsinki - London
Sun 17 Mar 2024 – Wed 27 Mar 2024
From
€178
HEL – LHR
Helsinki - London
Mon 25 Mar 2024 – Mon 1 Apr 2024
From
€178
HEL – LHR
Helsinki - London
Tue 26 Mar 2024 – Mon 1 Apr 2024
From
€178
HEL – LHR
Helsinki - London
Sat 23 Mar 2024 – Wed 27 Mar 2024
From
€178
HEL – LHR
Helsinki - London
Sun 31 Mar 2024 – Fri 5 Apr 2024
From
€178
HEL – LHR
Helsinki - London
Sat 16 Mar 2024 – Wed 20 Mar 2024
From
€178

Finnair lentää välillä Helsinki - Lontoo vaivattomasti ja edullisesti. Finnairin laivasto on yksi Euroopan nykyaikaisimmista, millä lento Lontooseen on elämys.

Finnairilla lennät Lontooseen nopeaa reittiä Helsingistä Helsinki-Vantaan lentokentältä, missä palvelut ja reittiyhteydet ovat erinomaiset. Helsinki-Vantaalta lennämme suoraan 17 suurkaupunkiin Aasiassa ja yli 70 kohteeseen Euroopassa. Lähde nauttimaan kohteesta Lontoo sinivalkoisin siivin ja varaa Helsinki–Lontoo lennot jo tänään.

Our cheapest flights from Helsinki to London

HEL – LHR
Helsinki - London
Sun 17 Mar 2024 – Wed 27 Mar 2024
From
€178
Book now
HEL – LHR
Helsinki - London
Mon 25 Mar 2024 – Mon 1 Apr 2024
From
€178
Book now
HEL – LHR
Helsinki - London
Tue 26 Mar 2024 – Mon 1 Apr 2024
From
€178
Book now
HEL – LHR
Helsinki - London
Sat 23 Mar 2024 – Wed 27 Mar 2024
From
€178
Book now

Popular routes and flight deals