Finnair Holidays ja Aurinkomatkat isikuandmekaitsetingimused

MEILE ON VÄGA OLULINE, ET OLEKSITE KURSIS SELLEGA, KUIDAS MEIE ETTEVÕTE TEIE ANDMEID KASUTAB.

Ettevõtte Aurinkomatkat isikuandmekaitsetingimustes („andmekaitsetingimused“) selgitatakse, kuidas me teie isikuandmeid töötleme. Andmekaitsetingimustes esitatakse informatsioon vastavalt vastutava töötleja teabekohustusele, mis on sätestatud Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmääruse artiklis 14 (isikuandmete kaitse üldmäärus 2016/679), ja selgitatakse meie ettevõtte rakendatavaid isikuandmete töötlemise meetmeid ja eesmärke.
Need andmekaitsetingimused puudutavad kõiki isikuandmeid, mida võime koguda siis, kui meie teenuseid kasutate, ettevõtte Aurinkomatkat abil oma reisi planeerite või reisite, meie veebisaite külastate, meie klienditeenindusega või sihtkohagiididega ühendust võtate või meie küsitlustes tagasisidet esitate. Talletame ja kasutame teie isikuandmeid ettevõtte Aurinkomatkat teenuste, sealhulgas Finnair Holidays teenuste pakkumiseks ja täiustamiseks. Isikuandmeid töödeldakse ka lisateenuste, näiteks lennujaamatransfeeri, ekskursioonide, reisikindlustuse või autorenditeenuste pakkumiseks. Andmekaitsetingimustes selgitame ka, kuidas teie isikuandmeid turunduse ja kommunikatsiooni, isikupärastamise, analüüsi, ohutuse ja turvalisuse ning regulatiiveesmärkidel töödeldakse.
Lisateavet oma isikuandmete töötlemise kohta leiate altpoolt. Teave on esitatud kategooriate kaupa. Võime andmekaitsetingimusi aeg-ajalt uuendada ja kuiui teeme muudatusi, teavitame teid sellest oma veebilehel.
Teie privaatsus on meile väga oluline.

Aurinkomatkat on Finnair Groupi osa ja Finnair Holidays on Aurinkomatkati täiendav firmanimi. Finnairi Holidaysi reiside eest vastutab reisikorraldaja Oy Aurinkomatkat – Suntours Ltd Ab (edaspidi Aurinkomatkat).

ETTEVÕTTE KONTAKTANDMED

VASTUTAV ANDMETE TÖÖTLEJA
Oy Aurinkomatkat – Suntours Ltd Ab
Äriregistri kood:  0200991-4
Aadress:         PL 200 01531 VANTAA

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST
https://privacy.finnair.com

ANDMEKAITSEAMETNIK
Kontserni Finnair andmekaitsespetsialisti kontaktandmed: privacy@finnair.com